FB IG Yt Twitch Twitter Vimeo Mixcloud Soundcloud Telegram Instagram Discord

"Jos et kuuntele meitä, soimme päässäsi"


Tulossa


Vko 3 (20.1.-26.1.) ohjelmat                            Pe 17:00 Delic & Deidriim                            Pe 22:00 Techno-setit
Vko 3 / tänään

Perjantaina
17:00 Delic & Deidriim (LIVE, forest psytrance)
22:00 Ellea - Hallway Catwalk mix (deep house, techno)
23:30 Jeos Pavir - New Beginnigs (house, techno)
00:45 DJ Tee - Techno Trip 2020 (techno)


Menneet lähetykset

Torstaina
19:00 Retropenun Ysärit (juonnettu, 90's, dance)
21:00 Dj Satai & Danacat - YsäriYstävät (90's, dance)
Myös videostriiminä Slipmatistä!

Keskiviikkona
20:00 Timbor - House Always Wins (house)
21:00 Tebic - In The Mix (techno, house)
22:00 Irvin Cee - Looking for the Perfect Beat (juonnettu, house, techno)

Sunnuntaina
18:00 DJ Haavi - Sunday Dance (LIVE, videostream, juonnettu, dance)

Lauantaina
19:00 Eetu - Dance FM (juonnettu, 90's, 2000's, dance)
Myös videostriiminä Slipmatistä!
21:00 Timbor - Sunrise Sessions 069 (trance)
22:00 Hallucihate - Genre Blender 01 : Raver's Energy Elixir
(techno, industrial, rave, hardcore, various)

Perjantaina
19:00 DJ Haavi - House Night (house, 90's)
22:35 DJ aSa - June Saturday mixes (house)

Torstaina
19:00 Retropenun Ysärit - 7. kausi alkaa (juonnettu, 90's, dance)
Myös videostriiminä Slipmatistä!
21:00 Dj Satai - Ysäristiretki (LIVE, juonnettu, 90's)
Myös videostriiminä Slipmatistä!

Keskiviikkona
20:00 Timbor - House Always Wins (house)
21:00 Tebic - In The Mix (techno, house)
22:00 Irvin Cee - Looking for the Perfect Beat (juonnettu, house, techno)

✔ IRVIN CEE (DJ) · Looking for the Perfect Beat 2021-02 - RADIO SHOW by DJ Irvin Cee

Lauantaina
19:00 Eetu - Dance FM (juonnettu, 90's, 2000's, dance)
21:00 Shatterling - Ayase Chihaya Radio Ensamble 2 mix (dnb, neurofunk)
22:00 Shatterling - Kouvostocore 2014 mix (crossbreed)
23:00 Shatterling - Syndrome 2017 UG set (industrial hardcore)
23:45 Low Power Circuit - Oldschool Gabba Hour 02 (oldschool, gabber, hardcore)

Perjantaina
19:00 Dj Timbor - Sunrise Sessions ep. 67&68 (trance)
21:00 Psykeperjantai; Talekeeper - Monthly Selections ep. 028 (psytrance) HUOM. Sarja loppuu.
22:00 Psykeperjantai: SARANA - Psylandia mix October (psytrance)
23:30 Psykeperjantai: DJ Tee - Goa trance mix (goatrance)

Psylicious · DJ Sarana - Psylandia

Torstaina
18:00 Dj Haavi - 90's Mix Live (90's, dance)
21:05 Dj Satai & Danacat - YsäriYstävät mix (90's, dance)
Setit myös videostriiminä Slipmatistä!